فراخوان دریافت مقالات

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

بسمه تعالی
با سلام و احترام،
بدینوسیله با کمال مسرت به اطلاع اساتید، دانشجویان، اندیشمندان و پژوهشگران می رساند که پنجمین همایش بین المللی و بیست و چهارمین همایش ملی بهداشت محیط به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی کاشان در ۲۳ لغایت ۲۵ آذر ماه سال ۱۴۰۰ به صورت مجازی برگزار خواهد شد.
هدف از برگزاری این همایش، ایجاد بستری جهت تبادل دستاوردهای علمی و ارائه آخرین تجارب پژوهشی اساتید، دانشجویان و محققان در حوزه های مرتبط با رشته ی مهندسی بهداشت محیط و در سطح بین المللی می باشد. لذا از همه ی شما اندیشمندان گرامی صمیمانه دعوت می‌نماییم تا با شرکت فعال در این همایش، آخرین یافته های علمی خود را در قالب مقالات ارسال نمایید.
دریافت مقالات از ۱ شهریور ماه آغاز شده و تا ۱۰ مهر ماه سال جاری ادامه خواهد داشت.
پیشنهاد می شود تا جهت مشاهده ی محورهای همایش، ثبت نام، ارسال مقاله و دریافت سایر اطلاعات تکمیلی به تارنمای رسمی همایش به آدرس ehconference.ir مراجعه فرمائید.
همچنین علاقه مندان می توانند جهت پیگیری اخبار و اطلاعیه ها از راه های ارتباطی زیر نیز استفاده نمایند:
کانال واتس اپ: https://chat.whatsapp.com/KjiTltDuHeq3n27FSCHHeH
کانال تلگرام: Telegram.me/ehconference
کانال اینستاگرام: Ehconference
جهت ارسال درخواست، پیشنهادات و یا پیگیری امور مرتبط با مقالات خود، می توانید علاوه بر تماس تلفنی با دبیرخانه همایش ۵۵۵۷۱۰۵۵-۰۳۱ (تلفکس)، از پیام نگار همایش info@ehconference.ir و یا پشتیبانی موجود در تارنمای همایش (ehconference.ir) نیز استفاده کنید. در صورتی که برقرای ارتباط و ارسال درخواست با استفاده از روش های فوق میسر نگردید، با آقای دکتر احسان احمدی (ahmadi-e@kaums.ac.ir) مسئول دبیرخانه همایش تماس حاصل نمائید.

دکتر غلامرضا مصطفائی
دبیر اجرائی همایش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *