اطلاعیه برگزاری همایش در مرداد ماه ۹۹

بیست و دومین همایش ملی بهداشت محیط ۲۷-۲۵ مرداد ماه برگزار خواهد شد

به اطلاع کلیه علاقه مندان به شرکت در همایشهای بهداشت محیط می رساند: بیست و دومین همایش ملی بهداشت محیط که قرار بود در اسفند ماه ۹۸ در تهران برگزار گردد با توجه به مشکلات بوجود آمده ناشی از کرونا، در تاریخ ۲۵ لغایت ۲۷ مردادماه بصورت وبینار برگزار می گردد.

با توجه به اینکه ثبت نام در همایش در ماه بهمن و اسفند ۹۸ انجام شده است و هزینه پرداخت شده برای یک همایش سه روزه حضوری بوده است و در حال حاضر تصمیم بر این است که همایش بصورت وبینار (از طریق اینترنت) برگزار گردد لذا این حق برای افرد ثبت نام شده، وجود دارد که با هزینه های جدید در همایش شرکت نموده و یا اعلام انصراف نمایند و کل مبلغ ثبت نام شده را باز پس بگیرند.

   هزینه های جدید همایش

ردیف نوع ثبت نام هزینه (تومان)
۱ دانشجویی (با عضویت انجمن) ۴۰ هزار
۲ دانشجویی (بدون عضویت انجمن) ۶۰ هزار
۳ فارغ التحصیلان –کارمندان (با عضویت انجمن) ۶۰ هزار
۴ فارغ التحصیلان –کارمندان(بدون عضویت انجمن) ۱۰۰ هزار
۵ اعضای هیات علمی(با عضویت انجمن) ۱۰۰ هزار
۶ اعضای هیات علمی(بدون عضویت انجمن) ۱۵۰ هزار
۷ آزاد ۲۰۰ هزار

به همین منظور فرمی طراحی شده است که “همه افراد ثبت نام شده قبلی” باید این فرم را تکمیل نمایند. خواهشمند است این فرم را به دقت تکمیل فرمایید. بدیهی است حداکثر تا پایان شهریور ماه، الباقی مبلغ ثبت نام ( ویا کل مبلغ در صورت انصراف) به حساب افراد عودت داده خواهد شد.

افرادی که هزینه اسکان داده اند این هزینه بصورت کامل برگردانده خواهد شد.

افرادی که در کارگاهها ثبت نام کرده اند این کارگاهها قرار است بصورت وبینار (بعد از همایش) برگزار گردد. منتظر اطلاع رسانی بعدی باشند. البته گزینه انصراف برای همه وجود خواهد داشت.

دبیرخانه بیست و دومین همایش ملی بهداشت محیط

پیام بگذارید