اعلام نتایج بررسی مقالات ارسالی به همایش

اعلام نتایج بررسی مقالات ارسالی به همایش

به اطلاع کلیه شرکت کنندگان در ششمین همایش بین المللی و بیست و پنجمین همایش ملی بهداشت محیط می رساند نتایج ارزیابی توسط داوران علمی محترم در روز  ۵شنبه مورخه ۲۰/۹/۱۴۰۱ اعلام خواهد شد. شرکت کنندگان محترم می توانند برای مشاهده جزییات نتایج به پروفایل خود در سامانه همایش مراجعه نمایند. پژوهشگرانی که مقالاتشان به صورت پوستر یا سخنرانی پذیرش شده است لازم است فرمت اولیه پوستر و پاورپوینت را از  اینجا  دانلود کنند. مهلت ارسال پوستر آماده شده نهایی حداکثر تا ساعت ۲۴ روز  پنج شنبه ۲۴/۹/۱۴۰۱ و از طریق بارگذاری در سامانه همایش است.

فایل های پاورپوینت آماده شده طبق فرمت همایش نیز باید حداکثر تا تاریخ جمعه ۲۴/۹/۱۴۰۱ به آدرس ایمیل ۶inceh@gmail.com ارسال شوند. در صورتیکه تا تاریخ مورد نظر فایل پاورپوینتی دریافت نشود سخنرانی دیگری با آن جایگزین خواهد شد.

لینک دانلود پوستر

ضمنا فقط افرادی که مقالات آن ها به صورت پوستر پذیرش شده باید هزینه ثبت نام در همایش را طبق تعرفه موجود در جدول زیر حداکثر تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه ۲۱/۹/۱۴۰ پرداخت نمایند و افرادی که مقالاتشان به صورت سخنرانی پذیرش شده اند هیچ هزینه ای را پرداخت نخواهند کرد. برای دریافت شماره حساب و راهنمای پرداخت هزینه به لینک زیر مراجعه نمایید:

لینک راهنمای پرداخت هزینه و شماره کارت و حساب

 

ردیف

نام گروه هزینه ثبت نام (تومان) هزینه ثبت نام برای اعضای انجمن (تومان)
۱ اعضای هیات علمی ۳۰۰۰۰۰

۱۵۰۰۰۰

۲

دانشجویان ۲۰۰۰۰۰ ۱۰۰۰۰۰
۳ فارغ التحصیلان وکارمندان دانشگاه های علوم پزشکی ۲۵۰۰۰۰

۱۲۵۰۰۰

۴

شرکت کنندگان آزاد ۴۰۰۰۰۰

۲۰۰۰۰۰

 

 

 

پست قبلی
پست جدیدتر

پیام بگذارید

 دریافت کتابچه گواهی
سامانه همایش