دانلود فرمت پوستر – نسخه فارسی

دانلود فرمت پوستر – نسخه انگلیسی

دانلود فرمت ارائه سخنرانی

راهنمای ثبت نام

تیزر معرفی همایش

راهنمای ثبت نام

ثبت نام در پنجمین همایش بین المللی و بیست و چهارمین همایش ملی بهداشت محیط

بدینوسیله خدمت کلیه ی علاقه مندان به ثبت نام در همایش اعلام می داریم که از ساعت ۱۳روز سه شنبه ۱۱آبان ماه دسترسی به بخش ثبت نام فعال شده و عزیزان می توانند با مراجعه به تارنمای همایش به آدرس panel.ehconference.ir اقدام به ثبت نام نمایند. ثبت نام تا پایان روز سه شنبه ۱۶آذر ماه ۱۴۰۰ادامه خواهد داشت.

نویسندگان محترمی که پیش از این در سامانه ی همایش ثبت نام اولیه نموده اند می توانند با استفاده از نام کاربری و رمز عبور قبلی، ثبت نام خود را تکمیل نمایند. جهت سهولت شما عزیزان راهنمای ثبت نام در تارنمای مذکور قرار داده شده است.

اعضای فعال انجمن می بایست کد عضویت خود را به هنگام ثبت نام وارد نمایند. صحت این اطلاعات در مراحل بعد مورد بررسی قرار خواهد گرفت و در صورت مغایرت، با ثبت نام کننده جهت اصلاح آن تماس حاصل خواهد شد.

جهت عضویت در انجمن علمی بهداشت محیط ایران می توانید به تارنمای iaeh.irمراجعه نمایید. در صورت نیاز به بررسی اعتبار عضویت خود در انجمن مذکور، با پست الکترونیکی iaehiran@gmail.comمکاتبه نموده و یا با تلفن ۰۲۱۶۶۹۱۵۲۳۲تماس حاصل فرمائید.

هزینه ی ثبت نام می بایست به شماره ی حساب انجمن علمی بهداشت محیط ایران واریز گردد. عزیزان می توانند با مراجعه به بانک (تکمیل کردن فیش واریز و ارسال تصویر آن)، کارت به کارت (ارسال تصویر تراکنش انجام شده)، و یا استفاده از دستگاه های خودپرداز (ارسال تصویر قبض دستگاه) مبلغ مذکور را واریز و مدرک آن را از طریق سامانه ثبت نام ارسال نمایند.

شماره حساب انجمن علمی بهداشت محیط ایران (بانک ملی:) ۰۱۰۰۳۶۴۹۱۶۰۰۳
شماره کارت انجمن علمی بهداشت محیط ایران (بانک ملی:) ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۸۸۴۳۲۸

تصویر سند پرداخت مبلغ مذکور و اطلاعات آن بخصوص شماره فیش (پرداخت حضوری)، شماره پیگیری، تاریخ واریز و مبلغ واریز شده در زمان ثبت نام آنلاین از عزیزان دریافت شده و متعاقبا جهت تایید نهایی مورد بررسی قرار خواهد گرفت. در صورت نیاز به دریافت اطلاعات تکمیلی و یا مشاهده ی مشکل از دبیرخانه با ثبت نام کننده تماس حاصل خواهد شد.

ضروری است تا نویسنده ی اول و یا نویسنده ی مسئول مقالاتی که جهت ارائه به صورت پوستر مورد پذیرش قرار می گیرند، در همایش ثبت نام و هزینه ی ثبت نام را واریز نمایند. تنها کافی است که از میان نویسنده ی اول و نویسنده ی مسئول یک نفر هزینه ی ثبت نام را پرداخت نماید.

تصویر سند پرداخت مبلغ مذکور و اطلاعات آن بخصوص شماره فیش (پرداخت حضوری)، شماره پیگیری، تاریخ واریز و مبلغ واریز شده در زمان ثبت نام آنلاین از عزیزان دریافت شده و متعاقبا جهت تایید نهایی مورد بررسی قرار خواهد گرفت. در صورت نیاز به دریافت اطلاعات تکمیلی و یا مشاهده ی مشکل از دبیرخانه با ثبت نام کننده تماس حاصل خواهد شد. ضروری است تا نویسنده ی اول و یا نویسنده ی مسئول مقالاتی که جهت ارائه به صورت پوستر مورد پذیرش قرار می گیرند، در همایش ثبت نام و هزینه ی ثبت نام را واریز نمایند. تنها کافی است که از میان نویسنده ی اول و نویسنده ی مسئول یک نفر هزینه ی ثبت نام را پرداخت نماید.

در صورتی که شرکت کنندگان تمایل داشته باشند، می توانند ثبت نام و پرداخت هزینه را به بعد از اعلام نتایج داوری مقالات موکول نمایند. نتایج نهایی داوری مقالات در اوایل آذر ماه اعلام خواهد شد. در تمام گواهی های صادر شده اعم از مقالات پوستر و سخنرانی، نام تمام نویسندگان قید خواهد شد.